Ürün Fiyatlarımızı Sadece Bayilerimiz Görebilir

Üretici Firmadan Mükemmel Bir Bayilik Fırsatı

Üstün kaliteli, konsantre, biyolojik Maxi 44 Temizlik ve Kozmetik ürünlerinin bayisi olmak ve para kazanmak istermisiniz?
Giriş : Sosyal Sorumluluk, Vizyon, Hedefler, Politikalar : Ülkemizdeki bir çok başarılı insanın; başarı öyküsünü; şu ürünlerin bayiliğini alarak ticarete başladım diyerek anlatmaya başladığına şahit olmuşsunuzdur. Evet yaşadığınız kentte gıpta ile baktığınız  Tüccarların büyük bölümü bir bayilik evresinin içerisindedirler. Eskiden çok daha kolay ulaşılan bu bayilik olanaklarına günümüz şartlarında ulaşmak için ya sermaye gerekmekte, yada mücadeleci bir girişimcilik ruhu gerekmektedir. İşte biz tam da bu noktada devreye giriyor, sermayesi olmayan fakat girişimci ruha sahip Anadolu insanı ile güç birliği, enerji birliği yapıyor ve hep birlikte ortak hedefimizi tüm dünyayı saracak bir bayi ağı kurmak olarak belirliyoruz. 
Bu hedef doğrultusunda; girişimcilik yolunda eşit fırsatlara sahip olmadığını düşündüğümüz Anadolu'daki bayan girişimcilerimize ayrı bir önem veriyor, onların önünü açacak, onlara fayda sağlayacak projeler geliştiriyoruz. 

*Güçlü bir Ortak, Üretici bir Firma İle Çalışma Olanağı : Girişimcilikte; başarının altın kuralı doğru iş ortakları ile çalışabilmektir.  SABUNCUOĞLU KİMYA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ  sadece Ofis ten oluşan bir firma olmadığı gibi, İzmir'in 2. büyük İTOB Organize Sanayi Bölgesinde üretici bir fabrika ve yıllara sari üretim tecrübesi ile ürünler üreten köklü ve ciddi bir kuruluştur. SABUNCUOĞLU ile çalışmak; gerçek bir fabrikanın gerçek bir bayisi olmak demektir...
*Elinizi çok güçlendirecek ürün kaliteleri : Sabuncuoğlu Kimya Laboratuvarlarında Türk Kimyagerleri tarafından yeşil kimya adı verilen yenilenebilir formüller ile geliştirilen Maxi 44 Temizlik  Ürünleri Ultra Konsantre Ürünler olup, APG ve BORAKS gibi doğal hammaddelerle üretilmiş farklı ve eşsiz ürünlerdir.

*Sürdürülebilir, kazançlı ve gerçekçi bir bayilik sistemi : Türkiye'nin En Kazançlı , En Basit, Sürdürülebilir Çalışma Sistemi 

 *Diğer Fırsatlar :  Bayi toplantıları, bayi eğitimleri, bayi gezileri, bir bayinin alması gereken tüm kazanımlar....