Ürün Fiyatlarımızı Sadece Bayilerimiz Görebilir

Muhteşem Ürünler Sağlam Bayilik

Maxi 44 Ürünleri Farklıdır ve Özeldir.


Girişimciler için doğru zamanda sermayenin varlığı, var olan sermaye ile doğru işi ve ürünü bulmak çoğu zaman çok güçtür. Bazen karşılaşılan çok parlak olduğunu düşündüğünüz iş fikirleri için yeterli sermayeniz olmaz, bazen de ister düşük ister yüksek sermayeli girişimleriniz yanlış ürün ve partner seçimi yüzünden başarısız olabilir. Özellikle bu süreç kadınlarımız için oldukça zorlayıcı olabilmektedir.

Bu doğrultuda; girişimcilik yolunda eşit fırsatlara sahip olmadığını düşündüğümüz Anadolu'daki  bayan girişimcilerimize ayrı bir önem veriyor, onların önünü açacak, onlara fayda sağlayacak projeler geliştiriyoruz. 

*Sağlam bir Bayilik, Üretici Firmadan Direk Ürün Tedariği: Girişimcilikte; başarının ilk adımı doğru iş ortakları bulmaktır. Yanlış bir adımla başlayan yolculuk doğru noktaya ulaşmaz.  SABUNCUOĞLU KİMYA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ  sadece Ofis ten oluşan bir firma olmadığı gibi, İzmir'in 2. büyük sanayi bölgesi olan İTOB Organize Sanayi Bölgesinde fabrikası olan ve yıllara dayanan üretim tecrübesi ile ürünler üreten köklü ve ciddi bir kuruluştur. SABUNCUOĞLU ile çalışmak; gerçek bir fabrikanın gerçek bir bayisi olmak demektir...
*Elinizi çok güçlendirecek ürün kaliteleri: Sabuncuoğlu Kimya Laboratuvarlarında Türk Kimyagerleri tarafından yeşil kimya adı verilen yenilenebilir formüller ile geliştirilen Maxi 44 Temizlik  Ürünleri Ultra Konsantre Ürünler olup, APG ve BORAKS gibi doğal hammaddelerle üretilmiş farklı ve eşsiz ürünlerdir.

*Sürdürülebilir, kazançlı ve gerçekçi bir bayilik sistemi: Türkiye'nin En Kazançlı , En Basit, Sürdürülebilir Çalışma Sistemi