Ürün Fiyatlarımızı Sadece Bayilerimiz Görebilir

Sıkça Sorulan Sorular

Yazar sabuncuoglu 25/01/2017 0 Yorum

Maxi 44 bayisi olmak için gereken şartlar nelerdir?
Maxi 44 bayilik sistemi bir ilk olarak kadınlara pozitif ayrımcılık sunuyor. Başta ev hanımları olmak üzere ek gelir elde etmek isteyen her yaş ve meslek grubundan kadın bayimiz olabilir. İsteklilik, azim ve kararlılık sahibi herkese bayi olma fırsatı sunuyoruz.
 

Maxi 44 bayiliği bir network marketing (ağ pazarlama) sistemi midir?
Hayır. Network sistemleri genel olarak ticaret yapmaktan çok alt bayiler edinmeyi hedef alan, ulaşılması imkansız vaatlerle dolu sistemlerdir. Biz sistemimizi klasik ticaret değerlerine göre organize ettik. Bayi olup, alanında en başarılı ve emsalsiz ürünler tedarik edip bu ürünleri satmak suretiyle gelir elde ediyorsunuz. İlave olarak belirli alım kotalarına ulaştığınızda çeşitli hediyeler ve primler kazanıyorsunuz. Sistem bu kadar basit ve net.
 

Maxi 44 bayiliği için bir giriş ücreti ödememiz gerekiyor mu?
Kesinlikle hayır. Dediğimiz gibi amacımız insanların ticaret yapması ve bu ticaretten gelir elde etmesi. Bu sistemde somut karşılığı olmayan hiçbir şeye ücret ödemiyorsunuz.


Satış noktası oluşturmak yoluyla tanıtım yapabilir miyiz? Maxi 44 ürünlerinin en iyi tanıtım sahaları nerelerdir?
Satış noktası oluşturmak bu sistemdeki en verimli ve en önemli yöntemlerden birisidir. Özellikle kuaförlere stand kurmak suretiyle ürün tanıtımı yapabilirsiniz. Ayrıca kermes, semt pazarı vb. yerlere demo stand ile giderek tanıtım yapılabilir, sıcak satış gerçekleştirilebilir. 


Türkiye'nin her yerine gönderim yapıyor musunuz? Maxi 44 ürünleri yurtdışında da satılıyor mu?
Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak kargo firmaları ile gönderim yapıyoruz. Yurtdışında başta Almanya ve Hollanda olmak üzere Avrupa ülkelerinde ve Rusya'da ürünlerimiz yıllardır büyük bir beğeni ile kullanılmaktadır.